موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

در خصوص بیضه - پرسش 14451

 • تصویر کاربر آقای شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 276 بیضه
  با سلام خدمت آقای دکتر عزیز
  بتازگی عمل فتق هرنی سمت چپ رو در اصفهان نزد یکی از اطبا انجام دادم و بعد از بهوش آمدن و در چند روز اول متوجه شدم که بیضه سمت چپ داخل کیسه بیضه قرار نداره و خیلی بالاتر درست زیر ناحیه آلت تناسلی جاگذاری شده .به دکتر مربوطه که میگم ایشون جواب ميدند که چیز مهمی نیست در صورتیکه در نشستن خیلی اذیت میشم و احساس میکنم که فرامو کردن طناب بیضه رو قدری رها کنند که بیضه در کیسه قرار بگیره .
  لطفا راهنمایی فرمایید که آیا در آینده دچار مشکلاتی در این خصوص نخواهم شد ؟ ضمنا ۵۱ سال سن دارم

  با تشکر از شما
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش)
   سلام نیاز به معاینه و سونوگرافی دارید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است