موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نعوظ در مردان - پرسش 15091

  • تصویر کاربر Should پنجشنبه ۱۷ آذر ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 88 سوال های دیگر
    سلام وقت بخیر جناب آقای دکتر بنده سی و سه سالمه دارای دو فرزند پسر نه و چهار ساله هستم مثل بعضی خانواده ها من هم تا هفت سال زندگی متاهلی در خانه بحث و دعوا داشتیم الان یازده ساله متاهل هستم دعوا ها خیلی کم شده شرایط کاریم به دلیل فعالیت در معدن تا حدودی سخت هست نقشه بردارم.برای مثال از ده بار رابطه با همسرم یک یا دو بار نعوظ کامل دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید سپاسگزارم.هفته ای دو بار شاید سه بار هم رابطه داریم در بعضی مواقع هفته ای یک بار هم میشه
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۷ آذر ۱( 11 ماه پیش)
      سلام به پزشک مراجعه کنید و دارو مصرف کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است