موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

تفسیر وتوضیح درخصوص سونوگرافی انجام شده بپیوست: - پرسش 11980

 • تصویر کاربر صداقت شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 257 سوال های دیگر
  علت مراجعه ظاهرشدن یکمرتبه همراه درد حالت برامدگی زیرشکم سمت راست کشاله ران شبیه لوبیایی شکل دریکی از شب سحرهای رمضان.
  مرجعه به پزشک عنومی وارجاع به جراح عمومی.
  انجام سونوگرافی ونظر جراح احتمال عفونت غدد لنفافی بدلیل زخم در کف پای چپ که گوشه نبشی اهنی یکماهه پیش کف پام فرو رفت. تجویز انتی بیوتیک تترا سایکلین ۵۰۰ و مترانیدازول بمدت ۱۰ روز.
  مراجعه دوباره به پزشک جراح وتجویز یک دوره دیگه ۱۲ عدد کپسول داکسی سایکلین وآزمایش خون انزیم ها که ناشتا نبودم ولی انجام دادم .که براتون به پیوست میفرستم.وبا گرفتن جواب ازمایش جراح عمومی ارجاع داده به متخصص داخلی .
  نکته دیگه اینکه قبل از بوجود امدن این مشکل دو سه روز متوالی کار سنگین و بار جابجا کردم.بازکردن کابینت ۲طبقه ساختمان وجابجایی ونقل وانتقال انها از طبقه سوم ودوم به پایین و...
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام طبق نظر پزشک انتی بیوتیک مصرف کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است