موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

منی قهو های مایل به قرمز - پرسش 13353

  • تصویر کاربر میثاق پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 739 پروستات
    با سلام و آرزوی سلامتی،آقایی ۵۸ ساله، سابقه ارثی مشکل پروستات دارم، چند سال است دچار مشکل تورم پروثتات هستم ، هر شب یک عدد ترازوسین ۵ مصرف می کنم، طی هفته اخیر، سونو گراف پروستات داده ام، اندازه آن را طبیعی تشخیص داده اند، مدت چند ماه است گاهی بعد اتمام ادرار،ترشح مایع قهوه ای را مشاهده کرده ام و بعد رابطه جنسی نیز مایع قهو های مایل به قرمز رویت شده ، ابتدائاّ همسرم فکر می کرد مشکل از ایشان است ، لذا بعد سونو گرافی واژینال هیچ عارضه ای در تخمدان و رحم مشاهده نشد لذا بعد از درمیان گذاشت موضوع مشاهداتم از مایع بعد ادرار، تقریبا مطمئن شدیم مشکل از بنده است، ضمنا چند سال است نعوظ سست دارم و قبل نزدیکی تادالافیل ۲۰ استفاده می کنم،بسیار سپاسگزار می شوم راهنمایی بفرمائید.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
      سلام احتمالا به علت التهاب پروستات است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است