موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

روده - پرسش 12069

  • تصویر کاربر م.م یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 378 سوال های دیگر
    سلام آقای دکتر وقت بخیر من دختر 20 ساله ای هستم که چند وقت پیش دچار یبوست شدید بودم و اونموقع خیلی معذرت میخوام مقدار خیلی کم خون روشن با مدفوع مشاهده کردم بعدا دیگه هیچی نبود که بازم چند هفته پیش یبوست خیلی شدید نه ولی معذرت میخوام مدفوعم سفت بود و باید زور میزدم بازم بعد از دفع در حد دو قطره خون روشن دیدم اینم بگم موقع دفع یکم سوزش و درد هم داشتم بعدش دیگه هیچی.خیلی نگرانم موضوع جدی باشه میشه بفرمایید مشکل چیه اینم بگم خیلی استرسیم و اینجور مواقع گوارشم یکم بهم میریزه
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام احتمالا دچار شقاق مقعد شده اید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است