موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درد در ناحیه کشاله ران - پرسش 9272

 • تصویر کاربر حسین جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 336 سوال های دیگر
  باسلام دکتر عزیز
  بعداز آخرین بار رابطه زناشویی بعد چندرور در حالت عادی انگار بادی در ناحیه کمر سمت راست و بعداز چند دقیقه کم و برطرف شد اما چندروز بعدش درد کشاله ران سمت راست شروع شد درست کنار بیضه که فشاربه اسخوان میدم درد رو حس میکنم و چون گارم سرپایی هست واگه روزی اجسام سنگین وسرپا بیشتر باشم درد میاد بقسمت کمر سمت راست و دیگه خمیکده میشم اما استراحت کمش میکنه .با مسکن (شیاف )کامل برطرف میشه اما حال 2 هفته این درد باهام هست . سپاس از جواب شما و از مطالب شما بسیار سود میبریم .خداوند حافظ تان باشد
  ارادتمند روحانیان از گیلان
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام لطفا سونوگرافی انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است