موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مثانه تومور - پرسش 9215

  • تصویر کاربر مهدی شنبه ۲۰ دی ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 322 مثانه
    با سلام برادرم متولد 1360 و مجرد هستند سال 1394متوجه تومور در مثانه و از نوع pصفر بود بعد دکترشون لیزر و ....انجام دادند و چکاب و همیشه به ایشون میگفتند اب بخورند ولی از اول دو طرف کشاله رانهاشون درد میکرد و به دکترها میگفتیم و هیچی انتی بیوتیک ولی پروستات رو نگاه نکردند همین مثانه رو چکاب میکنند ولی الان دو هفته است دو طرف کشاله های رانسان درد میکند
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۰ دی ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام لطفا از طریق لینک موجود در سایت برای مشاوره آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است