موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تکرر ادرار - پرسش 10722

  • تصویر کاربر محسن جمعه ۶ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 375 بی اختیاری های ادراری
    سلام وقت بخیر پسر من 5 سالش هست یکسالی هست در طی روز چندین بار نیاز به تخلیه ادرار دارد در بعضی مواقع در روز هم شلوارش را خیس می‌کند . مصرف مایعات زیادی دارد . چند ماه پیش آزمایش دیابت و کشت ادرار هم داد که مشکلی نداشت . در خواب هم همینطور هست طی شبانه روز در حال خواب باید دستشویی ببرمش اگر در شب بیدار شود و آب بخورد حتما نیم ساعت بعد در خواب جایش را خیس می‌کند بعضی مواقع هم شب ها اگر بیدار نشود و آب نخورد باز هم ممکن است جایش را خیس کند . ممکن است راهنمایی کنید با سپاس .
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۶ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام نیاز به درمان دارد.لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است