موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

جراحی آلت تناسلی - پرسش 15339

 • تصویر کاربر میلاد دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 182 طول آلت تناسلی مردان
  با درود و عرض ادب.
  طی بررسی هایی که در اینترنت و بر روی خودم انجام دادم، آلت تناسلی من هم پرده دار هست. ضمن اینکه حس میکنم کوچک شده و اکثر اوقات، تمام بیضه هایم در بدنم فرو میرود و یا خودش را کاملاً جمع میکند. حذف پرده آلت و همچنین تزریق چربی رو برای خودم لازم میبینم ولی بهرحال نظر دکتر ملاکه.
  این موضوع از زمانی که متوجه درمان آن شدم، برایم حائز اهمیته. تهران نیستم و در جنوب کشور ساکن هستم.
  ضمناً هزینه برداشتن پرده آلت تناسلی و تزریق چربی رو هم بطور تقریبی اعلام کنید. ممنونم.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   سلام در مرحله نخست باید معاینه شوید ولی بسته به وسعت ساکشن بین ۲۵ تا ۳۵

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است