موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

کم بودن میل جنسی و اختلال در نعوظ - پرسش 13365

  • تصویر کاربر هلی پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 602 بیماریهای جنسی
    سلام وقت بخیر
    بنده حدود 3 سال هست که قصد فرزند دار شدن کردم قبل از این هم خانمم بچه دار شده اما در این سه سال باردار نشده دکتر هم رفت مشکلی نداشت اما خودم حدود دو سال هست که میل جنسی کمی دارم در این مدت هم مرتب رابطه داشتم هرچند با بی میلی اما اخیرا اختلال در نعوظ پیدا کردم برای چند لحظه نعوظدارم و بدون این که ارضا شوم نغوظ از بین می رود یا این که آلتم خیلی شل می شود لطف بفرمایید مشکل بنده همرا راه درمان آن بیان کنید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است