موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

فنر کلیه - پرسش 7486

 • تصویر کاربر فاطمه یکشنبه ۹ شهریور ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 332 کلیه
  سلام من تقریبا یک هفته پیش از سوند حالب استفاده کردم و سنگ های توی حالب رو هم لیزر کردن ولی بعد از یک روز سوند خارج شد ولی دکتر گفت بهتره دوباره سوند رو بزارم الان بعد از چهار روز دوباره سوند افتاد
  البته بار اول خیلی درد داشت ولی الان دردی ندارم به نظرتون باید چیکار کنم دوباره سوند رو رو بزارم یا نه
  و اینکه اینکه سوند من خیلی راحت خارج میشه طبیعیه؟
  ممنون می شوم جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۹ شهریور ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام لطفا سونوگرافی کنید تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است