موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

کوچیکی آلت تناسلی - پرسش 12318

  • تصویر کاربر علیرضا شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 359 طول آلت تناسلی مردان
    سلام جناب دکتر.من از کودکی دارای رون های نسبتا برزگی بودم ولی اون قدری چاق نبودم و اینکه بشدت بصورت قوض میشتم.
    و الان واقعا حس میکنم سایز و طول آلتم بشدت کم هست نه اینکه زیر ۱۰ سانت باشه تقریبا خوده ۱۰ سانته ولی من حس میکنم خیلی خیلی کمه. سایتای گوناگونی رفتم و فقط به دلداری دادن و نمیدونم چیزایی که اصلا بدرد من نمیخوره مشغول بودن.آقای دکتر من حس میکنم بشدت چربی دور آلتم و کیسه بیضه ها اشباء شده ولی من آدم چاقی نیستم.۱/۸۰ قدمه و ۸۴ کیلوئم.الان من ۱۷ سالمه. آقای دکتر لطفا بهم کمک کنید.فقط آقای دکتر ممکنه که من رو توی همین سن عمل کنید و تا ۲۱ سالگی صبر نکنم.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام باید معاینه شوید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است