موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

زگیل تناسلی - پرسش 14466

 • تصویر کاربر وهروز دوشنبه ۱۲ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 466 بیماریهای جنسی
  سلام و عرض ادب
  جسارتا من روی آلت تناسلیم یکی دوتا زخم به شکل جوش هستش که برجسته نیست و مسطحه
  اینکه من مدت طولانی هستش که رابطه جنسی نداشتم منو به شک برده که آیا اینا زگیل تناسلی هستش یا نه
  و اینم بگم من قبل اینکه این جوش هارو داشته باشم چندتا لباس زیر جدید خریدم میخواستم بدونم آیا از طریق لباس زیر هم منتقل میشه این ویروس ؟؟؟؟
  وآیا اصلا اینا ویروس زگیل تناسلی هستش یا نه
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۲ مهر ۰( 2 سال پیش)
   سلام بهتر است ضایعات آزمایش شوند

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است