موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

هیپوسپادیاز - پرسش 15909

  • تصویر کاربر سیدمحمد جمعه ۱ اردیبهشت ۲( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 157 سوال های دیگر
    سلام آقای دکتر .وقت بخیر.من پسر۲سال ونیم دارم.که بدو تولدگفتند هیپوسپادیاز شدید داره.وطی ۲مرحله عمل سنگینی شد.ابتدا کوردی شدی وسپس مجراسازی.دکترگفتند اگه فیستول نکنه.تمامه.عمل موفقیت آمیزبود ومراقبت هاهم شکرخداجواب داد وفیستول نکرد .اما مجرای ادرار سرآلت نیست پایین ترهست.به دکترمراجعه کردم .گفتندماخودمون پایین ترگذاشتیم که برای زیبایی مرحله ی بعدی سوراخ بیادسرآلت .پسرم آسیب شدید روحی دیده .می ترسه ازبیمارستان.راه دیگه ای وجود داره ؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱ اردیبهشت ۲( 10 ماه پیش)
      سلام تنها راه درمان جراحی است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است