موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

انزال بدون ارگاسم - پرسش 10965

  • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۱۰ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 1327 پروستات
    سلام خسته نباشید.من 18سالمه و تقریبا 8ماه میشه که موقع انزال هیچ لذتی احساس نمیکنم و حسی شبیه به ادرار کردنه.قبل از انزال همه چیز خوبه تحریکم هم خوبه و حتی لذت چند ثانیه قبل از انزال هم دارم اما موقع انزال نه.موقع ادرار بعد از انزال هم سوزش و درد شدیدی احساس میکنم و بعضی وقت ها در ناحیه مقعد و پروستات احساس درد میکنم و احساس میکنم مثانم به طور کامل تخلیه نمیشه ازمایش هورمون هم دادم وpsa و تستسترون و همه عادی بود فقط پرولاکتین دو برابر حالت عادی بود ممنون میشم بگین مشکلم چیه و چطور درمان میشه و چه دارویی باید مصرف کنم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۱۰ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام تجویز دارو از طریق سایت امکانپذیر نیست

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است