موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

احساس کاذب ادرار - پرسش 10451

  • تصویر کاربر Mina چهارشنبه ۱۱ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 993 بی اختیاری های ادراری
    سلام. دختری ۱۹ساله هستم. وسواس دارم که چندین ماهه بسیار شدید شده و الان چند وقتیه وسواس نجس و پاکی هم گرفتم. چند روزیه حتی اگر مثانه‌م خالی باشه(تازه دستشویی رفته باشم) بازم احساس نیاز به تخلیه ادرار پیدا میکنم مخصوصا اگر لباس زیرم مرطوب باشه و در حالت نشسته باشم. خودم فکر میکنم کاذبه چون چندروزه بطور ناگهانی و در روزهای عود وسواس ایجاد شده. مجبورم از نوار بهداشتی استفاده کنم. واژنم ترشحات داره و حس میکنم نوار بهداشتیم مرطوب میشه و نمیدونم این به علت تعریق و ترشحاته یا ادرار. وقتی نوار استفاده میکنم اون احساس وسواسی کمتر به سراغم میاد. میخواستم مطمئن بشم این احساسات فقط ناشی از وسواس فکریه و بیماری جسمی نیست. سابقه هیچ گونه بیماری ندارم. آیا نیازی به معاینه پزشکی هست؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۱۱ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام بسیار بعید است مساله ای داشته باشید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است