موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

فتق - پرسش 9484

 • تصویر کاربر حسن دوشنبه ۹ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 335 سوال های دیگر
  با سلام به شما آقای دکتر
  من حدود 8 هفته پیش جراحی فتق دو طرفه انجام دادم ولی بعد از این مدت محل جراحی سمت راست هنگام سرفه های خفیف حالت نبض پیدا میکنه و به محل جراحی شده انگار عضلات ضربه وارد میکنه که منو خیلی نگران کرده در صورتی که من در این مدت به خودم هیچ گونه فشاری نیاوردم خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
  آیا امکان دارد که فتق برگشته باشه و بخیه داخلی باز شده باشه
  لطفاً منو راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۹ فروردین ۰( 2 سال پیش)
   سلام بهتر است با جراح خود مشورت کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است