موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

بارور نشدن - پرسش 9156

  • تصویر کاربر رضا جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 298 بیماریهای جنسی
    سلام خدمت دکتر عزیز من فردی ۳۵ساله هستم که مشکل پرتاب نشدن منی دارم قبلا هنگام خروج منی برای چند ثانیه جلوگیری میکردم از خارج شدن اسپرم واین کار باعث درد شدیدی در ناحیه پایین شکمم میشد بعد از یکی دوسال انجام دادن اینکار وبه مرور باعث پرتاب نشدن اسپرم شد که الان هم باعث بارور نشدنم شده آزمایش هم گرفتم وبه یه دکتر نشون دادم واون دکتر گفت دیگه هیچ کاری نمیتونه انجام بده به نظرتون من چکار کنم من از گلستان هستم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام لطفا از طریق لینک مشاوره آنلاین موجود در سایت برای ویزیت اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است