موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عفونت ودفع سنگ کلیه - پرسش 9208

  • تصویر کاربر فاطمه شنبه ۲۰ دی ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 391 مثانه
    سلام اقای دکتر.من سنگ کلیه داشتم چندشب پیش بدون درد پهلوکمی احساس دردتوناحیه شکم و حالت تهوع داشتم.صبح اونروز دفع ادرارم دردناک بود تااینکه درطول روزموقع دفع ادرارخونریزیم داشتم همراه درد.سیپروفلوکساسین و فنازوپیریدن هم مصرف میکنم ولی از دردم کم نکرده حتی بااینکه سرم و مسکن زدم.تکررادراروسوزش ودرددارم.همه ش احساس دفع دارم همه اینا درده.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۰ دی ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام لطفا از طریق لینک موجود در سایت برای ویزیت اقدام نکنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است