موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

تکرر ادرار - پرسش 12301

  • تصویر کاربر فراز شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 234 سوال های دیگر
    سلام خسته نباشید .من ب شدت تکرر ادرار دارم ودقیقا از سن 18 سالگی برام پیش اومده فامیلای مادرم این حالت دارن .متخصص کلیه رفتم و سونو کامل از مثانه پر و خالی دادم و سالم بود کاملا .الان ب شدت اعصاب و روانم بهم ریخته روزی 20 تا 30 مرتبه شایدم بیشتر من دسشویی میرم واقعا دیگ کم آوردم نمیتونم راحت بخابم همه راه هایی ک شما داخل کلیپ فرمودید رو هم نا خودآگاه اجرا کردم ولی فایده نداشت ب شدت روانم بهم ریخته ما از تهرانم دوریم وگرنه دلم میخواست حضوری خدمت برسم لطف بفرمایید راهنماییم کنید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام شما دچار مثانه تحریک پذیر هستید به پزشک مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است