موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درباره کلیه وبرگشت ادرار - پرسش 15433

  • تصویر کاربر امیرعلی یکشنبه ۱۶ بهمن ۱( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 137 کلیه
    سلام آقا دکتر پسر یازده سال دار الان یک سال بایک تب لرز کوچک وآمدن لخط کوچک خون در ادراه باعث شد که پیگیری کنم دو دفع یو سی چی انجام دادم اسکن هسته وهر دوما یک سونگرافی همیشه مقداردوازده یا شش یا سی چهار سیسی از ادرار باقی میمانده تحت نظر دوتا دکتر تا الان بردم ولی دکتر میکه مشکل خاصی نیست یک راهنمای بیزحمت ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ بهمن ۱( 9 ماه پیش)
      سلام با سونوگرافی سالانه پیگیری کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است