موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

التهاب پروستات - پرسش 15354

  • تصویر کاربر _____ جمعه ۳۰ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 152 پروستات
    سلام آقای دکتر من 20سالمه و تقریبا 5،6سال خود ارضایی داشتم ولی ترک کردم ولی الان زیر مثانه ام درد احساس میکنم و سوزش و قطره قطره شدن و تکرر ادرار دارم و ادرار به سختی دفع میشه میخاستم ببین به طور کامل درمان‌ می شم یا برخی علائم باقی میمونه و آیا میتونم دیگه رابطه جنسی داشته باشم و در آینه ازدواج کنم ممنون میشم راهنمایم کنید؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۳۰ دی ۱( 10 ماه پیش)
      سلام شما دچار التهاب پروستات شده اید به پزشک مراجعه کنید و‌درمان شوید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است