موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

کج بودن الت تناسلی - پرسش 16141

  • تصویر کاربر امید۵۵ سه شنبه ۹ خرداد ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 97 کجی آلت تناسلی
    ۵۵ سالمه مقداری الت تناسلی من به سمت چپ منحرف شده قبلا توجه زیادی نکرده بودم که وقتی درحالت شق شده ووقتی راست میشود ایا اینقدر به سمت چپ انحراف داشته یا نه؟ ولیکن چند سال پیش به دلیل کشیده شدن الت تناسلی ام به طرف پشتم در حالت شق شده بعدش یه مقدار خیلی اندکی کبودی و خونمردگی زیر پوست الت تناسلی ام مشاهده کرده بودم که بعد از مدتی ان کبودی خوب شد در اینجا اقای دکتر عکس هایی از الت خود در موقع شق شدن از زاویه های مختلف برایتان فرستاده ام میخواستم بدانم نظر شما چیست؟البته مدتها هست که چون سکس نداشته ام پس نمیدانم که ایا در حین سکس درد میگیرد یا نه ولی خودم فکر میکنم انقدر کج نیست که موقع سکس درد بگیرد و راستش در حالت شق شده در استمنا نیز راستش دردی نمی گیرد اگر ممکن هست نظر خود را بگویید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۹ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
      سلام اگر مشکلی ندارید نیازی به جراحی نیست

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است