موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

بی اختیاری ادرار - پرسش 12088

  • تصویر کاربر مینا یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 355 مثانه
    باسلام وسلامتی .من ۱۳اردیبهشت لاپاراسکوپی هیسترکتومی شدم به علت چسبندگی رحم به مثانه رحم برداشته شد بعد از دو هفته دچار بی اختیاری ادرار شدم .پزشک متخصص کلیه ومجاری ادرار فرمودند دو هفته از سوند استفاد کنم ممکنه ۳۰تا۴۰درصد مشکلم حل شه. اگه نشد باید جراحی مثانه انجام بدم.لطفا کمکم کنید راه دیگری نیست اصلن از نظر روحی وجسمی شرایط عمل مجدد را ندارم.سپاسگزار شما هستم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا با کلیه مدارک به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است