موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

واریکوسل؟ - پرسش 11904

  • تصویر کاربر کمالی شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 261 واریکوسل
    سلام آقای دکتر خسته نباشین من ۲۱ سال دارم ۱۰ روز پیش عمل واریکوسل گرید۲ دوطرف انجام دادم والان ببصه هام درد دارن طوری ک وقتی راه میرم بیضه هام تکون میخورن یا ب کشاله پام میخوره درد داره و ببضه چپ خم از بیصه راستم بزرگتره نطرتون چیه ؟؟
    واینکه من فوتبال حرفه ای بازی میکنم و آیا بعد ۳ ماه از گذشت عمل میتونم دوباره شروع کنم ؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۵ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام درد تا ۲ ماه طبیعی است بازی فوتبال را میتوانید بعد از ۲ ماه شروع کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است