موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نغوظ ناقص - پرسش 9223

  • تصویر کاربر کریم جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 263 بیماریهای جنسی
    با سلام ۴۲ ساله هستم متاهل مشکلات روحی و.. که در مقاله فرمودید رو ندارم حدود یکسالی است که در بین رابطه نعوظ از بین میرود. البته در طی این یکسال مواردی بوده که این مشکل رو نداشتم. یک سال ونیم پیش مشکلی شبیه سنگ کلیه داشتم که اونو سنگ نشون نداد اما بعد از تحمل درد شدید مایع لزج دفع شد و بهبود پیدا کردم.اندام درشت ندارم لاغر اندام اما شکم برجسته پیدا کردم.و تنها سال گذشته شبه کرونایی گرفتم با سردرد شدید وسرفه های خشک شدید و آزار دهنده. بیماری دیگری ندارم.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۶ دی ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است