موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مجاری ادراری - پرسش 632

 • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 666 تنگی مجرا
  سلام اقای دکتر شما که متخصص اروۀوژی ایا می دانستی مجاری منی یک عضو بسیار استخوان است خوب شما می توانید کمکم کنید//من مشکل بی اختاری منی دارم سن حدود 23 یا22 ایا میشه پیش هر پزشک دوست پزشکی خودم پرسیدم گفت باید برداشت پروستات انجام دهید گفتم پروستات چیست گفت برداشت پروستات دیگر ارضاع شهوت الت نداری ای می خاهی انجام دهی مشکلت بگویی برایت انجام می دهد ای هیچ پزشکی برایت انجام ندهد مشکل استخوانی پیدا خاهید کرد //اقای دکتر ایا خودم تصمیم گرفتم برای برداشتن پروستات که دیگر ارضاع نشوم ایا این کار شماست ایا شما اشنایی پزشکی نداری برای ما انجام دهد /مشکل موقع سرویس بهداشتی مایع منی ازم خارج می شود/اقای دکتر توروخدا کمکم کنید باتشکر اقای دکتر عزعزیز خاهش خاهش
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام،به هيچ وجه اينكار را انجام ندهيد
   لطفا" جهت درمان به مطب مراجعه كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است