موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم توانایی در دفع به دلیل بیماری پارکینسون - پرسش 12095

 • تصویر کاربر ساغر یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 362 مثانه
  عرض سلام و وقت بخیر.
  مادر من به دلیل بیماری پارکینسون توانایی حرکتی خودشون رو به طور کامل از دست دادن. به دلیل وزن بالا و عدم همکاری خودشون، استفاده از ایزی لایف خیلی مشکله... منظورم بستن و تعویض هست. از طرفی احساس می کنم عفونت مجرای ادراری دارند... از بویی که استشمام میشه می تونم حدس بزنم البته... دوتا سوال داشتم. اول اینکه در چنین شرایطی استفاده از سوند رو پیشنهاد می کنید؟ دوم اینکه امکان نصب اون در منزل هست؟ به هیچ وجه نمی تونم تا بیمارستان ببرم ایشون رو.
  ممنونم.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام در صورت نیاز به سونداژ طولانی بهترین کار سوند سوپرا پوبیک است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است