موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

زگیل مقعدی - پرسش 12391

 • تصویر کاربر سیروان جمعه ۱۴ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 341 بیماریهای جنسی
  جناب دکتر ممنون میشم پاسخ بدید
  بنده دچار زگیل مقعدی و بیرون زدی بواسیر هستم. دقیقا روی زائده بیرون زده زگیل رشد کرده . نزد پزشک متخصص کولورکتال رفتم . عمل با لیزر را تجویز کردن .. میخوام نظر شما را بدونم
  ۱- آیا بهتر نیست ابتدا زگیل از بین بره بعد عمل بواسیر کنم ؟
  ۲- اگر زگیل در درون مقعد باشه ، بهترین روش درمان چیست ؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۴ خرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام در حین جراحی زگیل را هم درمان کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است