موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

خمیدگی الت تناسلی - پرسش 4

 • تصویر کاربر hami چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶( 6 سال پیش) تعداد بازدید: 1297 کجی آلت تناسلی
  با سلام و خسته نباشد
  من اقای دکتر الان 30 سالمه میخواستم ازدواج کنم وباتوجه به عکی پیوستی میخواست بپرسم واسه ارتباط جنسی با همسرم مشکل ایجاد میشه ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶( 6 سال پیش)
   با سلام،شما دچار كجي آلت هستيد
   در مواردي كه كجي بيش از ٣٠ درجه باشد ايجاد اختلال در دخول ميكند
   به نظر ميرسد ميزان كجي شما بيش از ٣٠ درجه و نياز به تصحيح توسط جراحي دارد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است