موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

22128 - پرسش 1798

  • تصویر کاربر محمد جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 765 بیضه
    با سلام بنده پسری سی و پنج ساله و مجرد هستم حدود دوسال هست که ناحیه زیر شکم تا بیضه ها و فقط سمت راست خیلی تورم و نفخ داره به طوری که سمت راست ناحیه زیر شکم متورم میشه که کاملا مشهود هست و خیلی هم صدا میدهد صدای قار و قور به اصطلاح با دست فشار میدم ناحیه متورم را خوب میشه ولی بلافاصه مجدد متورم میشه البته دردی هم نداره ولی اذیت میکنه بنده مجرد هستم و. هیچ وقت رابطه جنسی هم نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش)
      سلام،یک سونوگرافی انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است