موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم نغوظ کامل،شل شدن آلت دربعضی مواقع هنگام نزدیکی - پرسش 14499

  • تصویر کاربر احمد جمعه ۲۳ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 889 بیماریهای جنسی
    درود ووقت بخیر،44سال سن دارم،در رابطه جنسی بعضی مواقع عدم نغوظ کامل دارم ودر بعضی مواقع قبل از انزال الان شل می شود،تمایل جنسی فکر کنم کم هست وبعضی مواقع شده دوهفته ویا سه هفته فاصله بین نز دیکی طول کشیده،بیماری خاصی ندارم و هیچ دارویی نیز مصرف نمی کنم،خواهش میکنم من را راهنمایی فرمایید،متشکرم.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۳ مهر ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا برای ویزیت آنلاین اقدام کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است