موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

سوزش ادرار - پرسش 15623

  • تصویر کاربر عبدالعلی یکشنبه ۱۴ اسفند ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 169 سوال های دیگر
    سلام دکتر من چند روز سوزش ادرار داشتم امروز بعد از ادرار در دو نوبت با فشار تخلیه ادرار که حالت کهکه وعهم کردن میباشد حدود 3الی4سیسی اب سیاه که رنگ خون نداشت بیرون امد وادرار بعدی هم تکرار نشد ضمنا شب قبل آستامینوفن 500وزیتروبان ازیترومایسین500واستامینوفن کدئین واماکسوسلین 500 مصرف کرده بودم ایا احتمال دارد از داروها باشد لطفا راهنمایی بفرمائید ضمنا نهار روز قبل پیازچه وترشی وسبزی وفلفل سیاه زیادروی کردم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۴ اسفند ۱( 11 ماه پیش)
      سلام لطفا آزمایش کشت ادرار دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است