مشاوره پزشکی

پروستاتیت - پرسش 893

  • تصویر کاربر محسن شنبه ۱۸ اسفند ۹۷( 11 ماه پیش) پروستات
    باسلام و خسته نباشید من 38 سالمه و حدود 3 سال است که دچار پروستاتیت هستم در آزمایش خون و اسپرم مشکلی نداشتم ولی در سونوگرافی مشخص شده که اندازه پروستات بزرگتر از حد طبیعی است. من تا پایان سال قبل از آنتی بیوتیک سیپروفلوکساسین استفاده می کردم ولی امسال دیگه دارو مصرف نمی کنم از نظر مسائل جنسی فقط موقع انزال کمی درد دارم ولی با این حال برج 5 امسال فرزندم متولد شد. حال حدود یک ماه است که در ابتدای ادرارم کمی لخته خون خارج می شود و در انتهای ادرار نیز آغشته به خون تازه است لازم به ذکر است سوزش ادرار از ابتدا داشته ام خواهشمند است راهنمایی فرمایید.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۸ اسفند ۹۷( 11 ماه پیش)
      سلام،شما دچار پروستاتیت مزمن(التهاب مزمن‌ پروستات)شده اید بهتر است تحت نظر یک پزشک ثابت به صورت طولانی مدت از انتی بیوتیک با دوز کم،داروی ضد التهاب پروستات و تغییر سبک زندگی استفاده کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.