موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم نعوط - پرسش 6254

 • تصویر کاربر علی پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 285 بیماریهای جنسی
  سلام آقای دکتر من از شهرستان دور مزاحم میشم ۸یالی هست دیابت دارم متاسفانه به نعوط کامل نمیرسیدم الان قرص بند میخورم بدم بهتر شده متاسفانه هیچ لذتی از رابطه جنسی خودم و همسرم نمیبرم همسر که اطلاعات یکبار هم با آلت من ارضا نشده وبا دست ارضاش میکنم چون التم بلند نمیشه درست،تا جایی که آب کنی اصلا ازم بیرون نمیاد و بچه دار هم نمی شیم
  آیا راهی برا به نعوظ رسیدن من و خارج شدن منی وجود داره
  یه راه مستقیم بزارید پیش پام ...ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام،لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است