موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تکرر و بی اختیاری - پرسش 10667

  • تصویر کاربر سارا شنبه ۷ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 302 بی اختیاری های ادراری
    با سلام
    خانم مجرد 30 ساله هستم که گاهی اوقات دچار بی اختیاری ادرار در طول روز می شوم. گاهی اوقات شب ها نیز برای رفتن به توالت از خواب بیدار می شوم تا به حال نیز در طول سه سال 4 دفعه در شب بدون اینکه متوجه شوم دچار بی اختیاری شدم. پیش دکتر رفتم و تا به حال قرص های یوریناسین و اکسی بوتینین مصرف کردم که فایده چندانی نداشتن. این مشکل وقتی عود میکنه خیلی من را آزار میده به طوری که اکثر شب ها با استرس می خوابم. میشه لطفا من را راهنمایی کنید و بفرمایید چه دارویی برای من بهتر است؟ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۷ فروردین ۰( 2 سال پیش)
      سلام شما دچار مثانه تحریک پذیر هستید به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است