مشاوره پزشکی

کوچکی آلت تناسلی - پرسش 1581

  • تصویر کاربر سیاوش جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) طول آلت تناسلی مردان
    سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
    بنده الان مدتیه ازدواج کردم تا قبل ازدواج با اینکه همیشه نگران اندازه ی آلتم بودم ( هم طول هم قطر ) اما به خودم می گفتم شاید خیلی مهم نباشه و شاید بعدا مشکلی پیش نیاد اما الان بعد از چند ماه که از ازدواجم میگذره متوجه میشم که همسرم از سایز من مخصوصا طولش راضی نیست و خیلی کم و به سختی میتونم ارضاش کنم .25 سالمه وطول آلتم در حالت نعوظ وقتی که با دست بغلاشو به داخل می کشم بزور ده سانت میشه قطرشم واقعا به نظرم کمه شاید سه یا چهار سانت لطفا راهنماییم کنید چیکار باید کنم ؟؟؟ اگر جراحی کنم نهایتا چقدر به قطر و طولش اضافه میشه و آیا خطری نداره یا احتما از بین رفتن حس جنسی یا اینکه الت کلا مشکل دار بشه هست یا نه ؟؟ هزینه ش چطوره
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)
      سلام،لطفا جهت معاینه به مطب مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

238+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.