موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

ناباروری مردان - پرسش 12121

  • تصویر کاربر سهیل یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 428 واریکوسل
    سلام وخسته نباشید،من 37سال دارم،طبق مایعنه وسنوگرافی کالر داپلر من واریگوسل گرید یک در سمت چپ بیضه دارم،یک ونیم سال میشه برای بچه دار شدن اقدام کردیم اما چندین بار ازمایش اسپرم انجام دادم که تعداد اسپرم من زیر یک میلیون است وبا حرکت پنجاه درصد،ازمایش هورمونی وزنتیک هم انجام دادم همه چیز نرمال بودن.اندازه بیضه ها هم نرمال است،حجم مایع منی هم نرمال است وانسداد هم ندارم...اما پزشکان محترم میگویندما نتوانستیم مشکل شما را بفهمییم که چرا تعداد اسپرم کمتر است..فقط سه ماه پودر ساشا اندرو فرتی روزی دوعدد مصرف کردم که تعداد اسپرم من شد شش ملیون وسرعت شصت درد .که ای وی اف انجام دادیم ومنجر به شکست شد بار اول..قرص ال کارنتین ،کلومفین،تاموکسفین،هم مصرف کردم ولی اثزی نداشت...آمپول پی دی هوموگ وگونال اف هم دوماه تزریق کردم که الان تعداد اسپرمم 28هزار در میلی لیتر با سرعت پنجاه درصد هستش...ایا مشکل من بخاطر واریگوسل گرید است یا نه ؟؟؟:ایا من درمان میشم جهت باروری یا نه :؟ممنونم راهنمایی کنید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۱۶ خرداد ۰( 2 سال پیش)
      سلام لطفا با کلیه مدارک به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است