موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

نعوظ همیسگی - پرسش 5553

  • تصویر کاربر پروانه جمعه ۲ اسفند ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 701 سوال های دیگر
    سلام دکتر خسته نباشید ..همسرم در منزل بیشتر اوقات نعوظ داره در حد شاید ی ربع که من به عینه میبینم ولی اتفاقی نمیفته بینمون..چن وقت پیش رفتیم ی جایی که همسرم رو ریدم آلتش نعوظ پیدا کرده که چن تا خانم اونجا بودن با پوشش نامناسب..همسرم تالاسمی مینور داره و گهگداری ریتالین میخوره و یمدتم سیتالوپرام میخورد ..آیا نعوظش بخاطر مساله پزشکی هست با توجه به بیماریش و داروهایی که استفاده کرده یا تحریک جنسی؟برام سواله خیلی..ممنون میشم پاسخ بفرمایبد.خیلی ذهنم درگیره
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲ اسفند ۹۸( 3 سال پیش)
      سلام،سونوگرافی رنگی از عروق الت انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است