موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

پروستاتیت - پرسش 1054

 • تصویر کاربر امید دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 620 پروستات
  با سلام من ۳۳ سال سن دارم بعد از یک رابطه جنسی دچار عفونت شدم و با تجویز اسپکتینو مایسین و داکسی سایکلین خوب شد ولی بعد از ۱۰ روز مجدد بیماری برگشت با انجام سونو و آزمایش کشت دکتر گفت دچار التحاب پروستات شدم وعفونت هنوز وجود داره الان مدت ۵ ماهه مشکل درد در آلت و احساس سوزش و التحاب در مجاری ادراری واحساس گرما در ناحیه مقعد دارم انواع آنتی بیوتیک ها رو مصرف کردم و هیچ بهبودی حاصل نشده علائم بنده شدید هست و باعث اختلال در زندگی روزمره شده می خواستم بدونم راهی برای درمان قطعی هست یا باید تا آخر عمر این دردو تحمل کرد .لطفا راهنمایی کنید.ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸( 4 سال پیش)
   سلام،شما دچار پروستاتیت مزمن شده اید
   برای درمان نیازمند مصرف طولانی مدت انتی بیوتیک،داروهای ضد التهاب و تغییر سبک زندگی میباشید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است