موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تکرر ادرار - پرسش 9031

  • تصویر کاربر امین پنجشنبه ۱۱ دی ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 316 مثانه
    با سلام خسته نباشید دکتر عزیز پسر ۶ ساله ی من تکرر ادرار شدید دارن به محض بیرون اومدن از دستشویی دوباره احساس دستشویی داره دوبار سونو داده آزمایش ادرار و قند همه چیز خوب بوده فقط یکم مثانه ش ملتهب بود توی سونو اول تا الان کلی دکتر بردیم اطفال و ارولوژی متاسفانه نتیجه نگرفتیم سه ماه بکلوفن و اکسی بوتنین استفاده کرد توروخدا دکتر راهنمایی کنید زندگی به کاممون تلخ شده
    با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۱ دی ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام لطفا نوار مثانه انجام داده و با جواب آن به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است