مشاوره پزشکی

اترفی بیضه - پرسش 3260

  • تصویر کاربر سارا پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) بیضه
    سلام خسته نباشید
    پسر ۱۳ ساله ای دارم که یک سال پیش برای کوچکی آلت پیش اورولوژیست بردم و طی دو ماه دو تا تصفه آمپول تستسترون ۲۵۰ تزریق کردن بعد از تزریق تغیر در صدا و علائم بلوغ دیده شد مو های صورت هم بیرون اومده
    میخواستم ببینم آیا این تزریق باعث آتروفی بیضه ها میشه واینکه لازم هست به پزشک مراجعه کنیم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)
      سلام،بسیار بعید است محض اطمینان سونوگرافی بیضه انجام دهید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

192+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.