موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

بالا بودن گلبول سفید در ادرار - پرسش 6925

 • تصویر کاربر مینا شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 1591 کلیه
  سلام من از اردیبهشت سال با یک آزمایش ادرار متوجه شدم که میزان گلبول سفید ادرار خونم ۱۶ تا ۱۸ است در ماه بهمن سال گذشته یک سری آزمایش های تکمیلی برای این مسئله انجام دادم شامل:آزمایش ادرار سونوگرافی کلیه رادیوگرافی کلیه و سی تی اسکن کلیه عکس های مربوطه را ارسال می کنم لطفاً مرا راهنمایی کنید با تشکر.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۷ تیر ۹۹( 3 سال پیش)
   همه موارد نرمال است.دلیل خون در ادرار و گلبول سفید این است که حین آزمایش مقداری از سلولهای سطحی(اپیتلیال)نیز وارد ادرار شده بودند.نیازی به این همه عکس و آزمایش نبود
  2. تصویر کاربر مینا جمعه ۲۷ تیر ۹۹( 3 سال پیش)
   یک دنیا ممنون از توجه شما
  3. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 3 سال پیش)
   خواهش

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است