موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم انزال و عدم نعوظ - پرسش 63

 • تصویر کاربر ah سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 458 سوال های دیگر
  سلام مردی 48 ساله هستم که حدود 10 سال است فاقد انزال و نعوظم سابقه دیابت و فشارخون دارم .نوارمثانه احتمال مثانه دیابتیک را مطرح کرده
  سودو آفدرین و پزدو افدرین مصرف کردم تاثیری نداشت البته چند سالی است قند خونم نرمال شده و hba1c هم حدود 5.5 تا 6 است .
  تا چه حد احتمال درمان هست ؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام،بهتره يك سونوگرافي رنگي از عروق الت با تزريق پاپاورين انجام بديد تا راحتتر بتونيم قضاوت كنيم

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است