موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

مشکل نعوظ - پرسش 5467

  • تصویر کاربر مرادی جمعه ۲۵ بهمن ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 652 بیماریهای جنسی
    سلام استاد بنده آقایی سی و یک ساله هستم مجرد ..قریب به 2 سالی هست که مشکل نعوظ پیدا کردم متاسفانه من مدت طولانی خودارضایی میکردم و علائم منفیش رو هم دیدم عینکی شدم . وزوز گوش دارم یه نقطه سیاه تو دید من هست هر طرف نگاه میکنم می بینم نعوظ صبحگاهی خیلی ضعیفی دارم موقع سکس حتما باید قرص تالادفیل بخورم جدیدا که باید دو تا قرص بخورم تا بتونم نزدیکی کنم موقع تماشای فیلم و یا در خلوت به فکر رابطه بودنی یا موقع تلفنی صحبت کردن در مورد سکس نعوظ کامل دارم و اگر دست مالی نکنم زود شل میشه بدون قرص نعوظ اصلا ندارم مگر اینکه خیلی تلاش کنیم دخول بشه زود ارضا میشم و اصلا نمیشه پوزیشن عوض کرد بخاطر شل بودن لطفا راهنمایی بفرمایید یا اگر صلاح میدونین بیام خدمتتون برای معالجه من میخام تا مجرد هستم این مشکل حل بشه بدون قرص بتونم نزدیکی داشته باشم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۵ بهمن ۹۸( 4 سال پیش)
      سلام،لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است