موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

درد بیضه راست - پرسش 5559

  • تصویر کاربر حسین جمعه ۲ اسفند ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 231 بیضه
    با سلام و احترام؛
    آقای دکتر حدود 2 هفته پیش مسابقه طناب کشی داشتیم، یک روز بعد از مسابقه دردی از زیر شکمم تا بیضه راست شروع شد که تا الان ادامه دارد ولی خفیفتر شده. بعد از معاینه بیضه راستم متوجه توده ای روی بیضه راستم شدم که درد از اون نقطه شروع میشد. با اینکه دردم کمتر شده ولی توده هنوز برطرف نشده... ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲ اسفند ۹۸( 3 سال پیش)
      سلام،لطفا با جواب سونوگرافی از بیضه ها به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است