موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

خواب - پرسش 7876

  • تصویر کاربر حميد یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 679 مثانه
    مشکل من فقط موقع خواب هستش فرقي نميکنه خواب ظهر و صبح و شب و بعد از ظهر . هر موقعي که ميخوابم بعد از 1 ساعت از درد شديد مثانه از خواب بيدار ميشم و برا تخليه ميرم دستشويي، اگه باز هم بخوابم بعد دو ساعت اين چرخه ادامه ميابد تا زمانيکه قطره قطره خارج بشه ديگه خلاص، موند واسه خواب شبانه باز هم همون چرخه ادامه داره اگه تا 5 و 6 ساعت قبل از خواب آب نخورم باز هم موقع خواب همون مشکل را دارم ( سه بار سونوگرافي دادم هيچکونه مشکلي نداشتم همه چيز نرمال بود و اندازه پروستات هم 20 بود فقط ادرار باقي مانده 73 سي سي بود ) اگه شب تا صبح نخوابم مشکل ادار ندارم . ممنون اگه پاسخ بديد
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است