موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

در بیضه سمت راست قسمت تحتانی - پرسش 15489

  • تصویر کاربر محمدرضا شنبه ۲۲ بهمن ۱( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 258 بیضه
    سلام عرض ادب
    حدود ۴ ماه هست که بیضه سمته راستم مخصوصا در حال نشستن و رانندگی درد میکنه و گاها به کشاله ران میزنه و در این مدت پیگیری هایی هم داشتم از جمله انجام آزمایشات مربوطه و سنوگرافی و حتی سیتی اسکن و ... و در آخر تشخیص پزشک مورد پیگیری عدم وجود مشکل و تجویز داروی سیستون بود که هنوز درد و تالم از بین نرفته ممنونتون میشم راهنمایی در جهت انجام پروسه درمان بنده داشته باشید . سپاسگزارم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۲۲ بهمن ۱( 9 ماه پیش)
      سلام لطفا با کلیه مدارک به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است