موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

هیپوسپادیاس - پرسش 6469

  • تصویر کاربر حمیدرضا یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 295 سوال های دیگر
    با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر کودک 7ساله که والدینش برای ختنه بردن دکتر گفته مشکل هیپوسپادیاس دارد و باید با بیهوشی عمومی عمل ترمیمی و ختنه شود و این کودک فقط نیمه بالای آلتش پوست اضافی دارد و پدر کودک راضی به این عمل نیست و از عوارضش که ممکن است برای کودک پیش بیاد میترسد آقای دکتر از شما خواهش میکنم عکسای که فرستاده شده رو نگاه کنید و شما نظرتون رو بفرمایید که اگر عمل نشود در آینده از نظر باروری و میانسالی در ادرار کردن مشکل پیدا می کنند و اگر عمل نشه با بی حسی موضعی ختنه میشود بدونه اینکه ترمیم شود فقط پوست اضافی دور آلت برداشته بشه ?والدین کودک به خاطر نگرانی از عمل و عوارضش تا حالا صبر کردن و دو دل هستن خواهشاً شما صریح و روشن بفرمایید چکار کنن?ممنون اگر پاسخ دهید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است