موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

زگیل تناسلی - پرسش 645

  • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 496 سوال های دیگر
    سلام آقای دکتر وقت بخیر
    بنده ۵ ماه هستش که ازدواج کردم...یک ماهی هست متوجه شدم یسری ضایعات گوشتی که قبل ازدواجم بوده زگیل تناسلیست بیشتر بواسطه اینکه دانشجوی پزشکی هستم متوجه شدم. الان یک ماهی هست که کرایو کردم به خانومم منتقل شده و دکترشون گفتن یک ماهی صبر کنن اگه رفع نشد باید فریز بشه...خانومم باکره هستن و نمیتونن پاپ اسمیر انجام بدن چقد احتمال داره دیواره واژن هم درگیر شده باشه؟ نوع ویروس هم ۴۰ و ۷۳ هستش چقد خطرناکه؟ پس از رفع زگیل ها رابطه جنسیمون به چ شکل باید باشه با توجه به اینکه رگیل های بنده در ناحیه تنه آلت هستش و با کاندوم به طور کامل پوشیده میشه؟؟؟آیا میتونیم رابطه جنسی با کاندوم داشته باشیم در حالی که دخول نداشته باشیم؟آیا فقط با رابطه جنسی منتقل میشه؟ با توجه به اینکه خانومم پاپ اسمیر نمیتونن انجام بدن آیا داشتن رابطه جنسی ضرر داره؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام،همسر شما حتما" واكسن بزنند،شما همه زگيلها را كرايو كنيد و بعد با كاندوم نزديكي كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است