مشاوره پزشکی

زگیل تناسلی - پرسش 645

  • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 5 ماه پیش) سوال های دیگر
    سلام آقای دکتر وقت بخیر
    بنده ۵ ماه هستش که ازدواج کردم...یک ماهی هست متوجه شدم یسری ضایعات گوشتی که قبل ازدواجم بوده زگیل تناسلیست بیشتر بواسطه اینکه دانشجوی پزشکی هستم متوجه شدم. الان یک ماهی هست که کرایو کردم به خانومم منتقل شده و دکترشون گفتن یک ماهی صبر کنن اگه رفع نشد باید فریز بشه...خانومم باکره هستن و نمیتونن پاپ اسمیر انجام بدن چقد احتمال داره دیواره واژن هم درگیر شده باشه؟ نوع ویروس هم ۴۰ و ۷۳ هستش چقد خطرناکه؟ پس از رفع زگیل ها رابطه جنسیمون به چ شکل باید باشه با توجه به اینکه رگیل های بنده در ناحیه تنه آلت هستش و با کاندوم به طور کامل پوشیده میشه؟؟؟آیا میتونیم رابطه جنسی با کاندوم داشته باشیم در حالی که دخول نداشته باشیم؟آیا فقط با رابطه جنسی منتقل میشه؟ با توجه به اینکه خانومم پاپ اسمیر نمیتونن انجام بدن آیا داشتن رابطه جنسی ضرر داره؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 5 ماه پیش)
      سلام،همسر شما حتما" واكسن بزنند،شما همه زگيلها را كرايو كنيد و بعد با كاندوم نزديكي كنيد

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

127+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.